Skip to main content

Vurderer du ny jobb?

Vi er stadig på utkikk etter nye ansikter og spennende muligheter.

Connect på Teamtailor

Trenger du folk?

Sammen finner vi en løsning for å få rett person til din bedrift.

Telefon: +47 913 34 865
Mail: post@visere.no

TWR Bergen

Møtes på TWR?

Vi har hovedkontorer på TWR Bergen.
Adressen er Christian Michelsens gate 1, 5012 Bergen.

Send oss en melding

    Kontaktpersoner

    Bjørn Alsterberg

    (+47) 913 34 865
    bjorn@visere.no

    Anita Mannes

    (+47) 917 22 005
    anita@visere.no

    Jon Gjerde

    (+47) 958 44 394
    jon.gjerde@visere.no

    Asbjørn Grini

    (+47) 917 94 825
    asbjorn@visere.no

    Aleksandra V. Ringdal

    (+47) 913 80 249
    aleksandra@visere.no

    Rune M. Bruket

    (+47) 971 38 423
    rune.bruket@visere.no

    Daniel Dvergsdal

    (+47) 904 79 470
    daniel@visere.no

    Talat Abunima

    (+47) 970 91 529
    talat@visere.no